Martijn van der Eijk, voormalig ceo van Sator Holding, pendelt sinds 1 januari tussen Nederland en Spanje. Hij is namelijk aan de slag gegaan bij de grossiersketen Davasa. Dit bedrijf is gespecialiseerd in automaterialen, maar heeft ook divisies voor verwarmingsketels en consumentenelektronica.

Volgens Van der Eijk gaat het om een ad interim functie. “De organisatie is niet van plan zich buiten de Spaanse markt te begeven. Ik ga dan ook puur in Spanje aan de slag en zal op en neer reizen.” De interim-manager zal zich vooral gaan bezighouden met het laten groeien van het marktaandeel in een dalende markt.

Davasa heeft haar hoofdkantoor in Murcia, waar ook het centrale magazijn is. Het netwerk van dertig vestigingen is verdeeld over Spanje en Portugal.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties