Martijn van der Eijk, voormalig ceo van Sator Holding, pendelt sinds 1 januari tussen Nederland en Spanje. Hij is namelijk aan de slag gegaan bij de grossiersketen Davasa. Dit bedrijf is gespecialiseerd in automaterialen, maar heeft ook divisies voor verwarmingsketels en consumentenelektronica.

Volgens Van der Eijk gaat het om een ad interim functie. “De organisatie is niet van plan zich buiten de Spaanse markt te begeven. Ik ga dan ook puur in Spanje aan de slag en zal op en neer reizen.” De interim-manager zal zich vooral gaan bezighouden met het laten groeien van het marktaandeel in een dalende markt.

Davasa heeft haar hoofdkantoor in Murcia, waar ook het centrale magazijn is. Het netwerk van dertig vestigingen is verdeeld over Spanje en Portugal.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
Meest bekeken berichten
Recente reacties