Hyundai-importeur Greenib Car heeft niet De Hoop en Zonen, maar Autobedrijf Pece aangewezen als dealer voor de regio Purmerend, Edam en Volendam. Na vier jaar afwezigheid mag Pece het merk weer in het hele afzetgebied voeren.

Directeur Gerard de Boer van autobedrijf Pece is blij met de nieuwe situatie die is ontstaan na het faillissement van Autobedrijf Kil uit Volendam. “Ons verzorgingsgebied is in een klap 1,5 keer groter geworden.” Het autoschadebedrijf van De Hoop en Zonen kon wel de schadeherstelactiviteiten en het Mazda erkend reparateurschap doorstarten.

Greenib Car koos onder meer voor Pece omdat dan vanuit één vestiging in Purmerend de hele regio bediend kan worden. De dealer is al bijna 35 jaar actief, de eerste tien jaar als universele garage. Bij Pece werken tien mensen, zijn zes bruggen geïnstalleerd en telt het bedrijfspand 3.000 vierkante meter aan oppervlakte. Monteur René Smit is van Autobedrijf Kil mee overgegaan naar Pece.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties