Peter Engels, eigenaar van ABS Autoherstel Brouwer in Noordwijk en Lisse, heeft met ingang van 1 januari ABS Autoherstel Van der Weijden en Bosch Car Service Van der Weijden in Nieuwkoop overgenomen.

“Wij zijn enorm trots dat we deze overname kunnen doen”, aldus Engels. “ABS Autoherstel Van der Weijden is een toonaangevend schadeherstelbedrijf in het groene hart. Frans en Nelly van der Weijden hebben bijna veertig jaar alles gegeven om hun bedrijf tot een succes te maken.”
Het bedrijf wordt voortgezet onder de bekende, vertrouwde naam en alle medewerkers behouden hun baan.

Naast het schadeherstelbedrijf is ook het onderhoudsbedrijf met alle medewerkers overgenomen. “Dankzij de sterke formule van Bosch Car Service zijn we verzekerd van hoogstaande technische informatie, dagelijkse levering van goede geprijsde en duurzame onderdelen”, zegt Engels.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 juni 2026
Enterprise opent tweede vestiging in Eindhoven
10 juni 2026
Startsein voor campagne Europese aftermarket
10 juni 2026
De Klok Banden distributeur van Lassa Tyres
10 juni 2026
Blijf jezelf. Word Euromaster
9 juni 2026
Fastned opent eerste shop bij snellaadstation langs A2
9 juni 2026
Klanten willen langere garanties op occasion
Meest bekeken berichten
Recente reacties