Bandenfabrikant Pirelli heeft zondag in Amsterdam een award in ontvangst genomen voor de ‘Beste innovatie in kwaliteit’. Autofabrikant BMW reikt jaarlijks de Supplier Innovation Award uit aan haar meest innovatieve leveranciers.

Pirelli werd gelauwerd om de techniek Real Dynamic Curing, die wordt gebruikt in het vulkanisatieproces van banden, de laatste fase in de bandenproductie. BMW heeft voor ieder afzonderlijk model een nauwe samenwerking met Pirelli bij de vervaardiging van banden.

De Italiaanse producent heeft inmiddels meer dan 200 homologaties voor de BMW Group, variërend van 16 tot 21 inch. De BMW-banden worden ondermeer in Brazilië, China, Europa en de Verenigde Staten gemaakt voor wereldwijde levering.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
2 juli 2025
‘Liever een klein baasje dan een grote knecht’
Meest bekeken berichten
Recente reacties