Porsche komt met een eigen keurmerk om de kwaliteit ook op lange termijn te waarborgen. Wanneer de auto volgens fabrieksvoorschrift bij een officieel Porsche centrum in onderhoud is, dan krijgt deze de Porsche Quality ID.

Deze sticker wordt ieder jaar vernieuwd en bewijst dat de Porsche in kwestie volledig origineel is én in de best mogelijke staat van onderhoud verkeert. Ook de zojuist afgeleverde ‘nieuwe’ Porsche 911 Carrera 4S uit 2005 van EenVandaag-presentator Bas van Werven is voorzien van het Porsche Quality ID.

Het kwaliteitszegel is autogebonden en geldt voor nieuwe en gebruikte auto’s van het merk. Ook modellen die (tijdelijk) niet in onderhoud zijn geweest bij een officieel Porsche centrum, kunnen in aanmerking komen voor de zegel. Daartoe dient de auto bij een officieel Porsche centrum aangeboden te worden voor een onderhoudsbeurt. Daar wordt de auto ook getest op 111 controlepunten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties