The Alwaysbemobile Company is op de derde plaats terechtgekomen in verkiezing om de Piet Heyn SMA Award 2011. Hunkemöller is uitgeroepen tot winnaar en webshop Bol.com won de tweede prijs. Luc van Bussel, CEO van The Alwaysbemobile Company heeft vorige week donderdag de prijs in ontvangst genomen uit handen van premier Jan Peter Balkenende.

De jury was te spreken over de commerciële inventiviteit, de gerealiseerde omzetgroei en de manier waarop The Alwaysbemobile Company is georganiseerd. Ook was de jury positief over de formule Profile Tyrecenter. “Deze prijs is een bijzondere erkenning van ons strategische beleid de afgelopen jaren. Dat de jury onze innovatie en differentiatie als voorbeeld neerzet voor andere bedrijven, is natuurlijk een groot compliment”, aldus Van Bussel.

“De Piet Heyn SMA Award wordt toegekend aan Nederlandse ondernemingen die zich, in de traditie van zeevaarder en luitenant-admiraal Piet Heyn, met durf en visie onderscheiden in de markt”, aldus de organisatie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties