Onderdelentoeleverancier en bandenfabrikant Continental heeft prima resultaten geboekt in 2015. Het bedrijf verdiende in 2015 4,4 miljard euro voor belastingen. In 2014 was dit nog 3,88 miljard. Er zijn diverse oorzaken voor dit resultaat.

Voorop staat dat het goed gaat met de Europese en de Amerikaanse markt. Zo goed, dat dit de terugloop in China, Rusland en Brazilië compenseert. Conti profiteerde bij het bandenbedrijf van lage grondstofprijzen.
Conti-topman Elmar Degenhart verwacht voor dit jaar een stijging van de productie van personenwagens en van lichte bedrijfswagens tot zes ton GVW. Hij denkt dat het er dit jaar 89 miljoen zullen worden tegen 88 miljoen in 2015. Conti behoort tot de grootste toeleveranciers van de auto-industrie. Er werken in totaal 208.000 mensen bij het bedrijf.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Ook ERA breidt airco-assortiment uit
13 mei 2025
Auto Nassau wordt TOP Merkspecialist Fiat
13 mei 2025
Nieuwe obligatie-uitgifte Fastned
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
Meest bekeken berichten
Recente reacties