Het Amerikaanse Time Magazine heeft onder andere de Air Maintenance Technology (AMT) van Goodyear en de Tesla Model S opgenomen in haar jaarlijkse lijst van de 25 belangrijkste innovaties.

AMT helpt de optimale bandendruk aan te houden, wat aanzienlijke besparingen kan opleveren aan de pomp. Alle onderdelen van het systeem, inclusief de kleine pomp, worden volledig in de band ingebouwd. Een interne drukregelaar gaat open om lucht in een pompbuisje te laten en terwijl het wiel draait, helpt het platgedrukte deel van de band de lucht van het buisje door een inlaatklep in de band te duwen. De technology wordt momenteel ontwikkeld in Akron en Luxemburg en is nog niet verkrijgbaar.

“We zijn vereerd om door Time te worden uitgeroepen tot een van de beste uitvindingen van 2012”, verklaart Jean-Claude Kihn, Chief Technical Officer bij Goodyear.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties