Bandengrossier Tyrenet en haar deelnemer Tyrenet FD hebben besloten om vanaf 1 maart uit elkaar te gaan. Doordat de visie van beide partijen niet langer met elkaar overeenstemt, is in goed onderling overleg tot deze stap besloten.Tyrenet FD gaat verder als Van Klei grossier.

Tyrenet FD heeft filialen in Heerenveen, Goor en Zoeterwoude (Impex Jago). vanaf 1 maart is Tyrenet FD geen Tyrenetgrossier meer, maar gaat men, vanuit dezelfde vennootschap, verder als Van Klei grossier, als verlengstuk van het moederbedrijf.

De naam zal per 1 maart dan ook gewijzigd worden in Van Klei Friesland; de activiteiten vanuit de Tyrenet FD vestigingen in Goor en Zoeterwoude worden eveneens binnen de Van Klei organisatie onder gebracht. Voor de landelijk dekkende organisatie Tyrenet zullen de regio’s worden ingevuld door de overige Tyrenetgrossiers. Deze grossiers zorgen voor de dagdistributie van banden, meerder malen per dag.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 oktober 2025
Eerste Philips LED-retrofitlamp met E-goedkeuringsmerk
28 oktober 2025
Chemie Auwa in duurzamer verpakking
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
28 oktober 2025
De beleving van elektrisch rijden
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
Meest bekeken berichten
Recente reacties