Na een noodgedwongen productiestop van ruim vier weken, als gevolg van een onderdelentekort door het coronavirus, kondigt VDL Nedcar nu aan de lopende band per 4 mei weer op te starten.

Het is een herstart onder voorwaarden. Essentieel voor de productie van BMW’s en drie Mini-varianten is dat er geen beperkende overheidsmaatregelen zijn. Het probleem van ontoereikende aantallen, voor de voertuigproductie kritische onderdelen zal begin mei niet meer spelen, denkt VDL Nedcar. Met mondkapjes, veiligheidsbrillen, handgels, overalls en anderhalve meter afstand houden van collega’s denkt de fabrikant verspreiding van het coronavirus te voorkomen.

Het herstartscenario omvat drie achtereenvolgende stappen: eerst start BMW zelf de productie op (30 april), gevolgd door proefdraaien door VDL Nedcar (1 mei) en de daadwerkelijke productie op 4 mei. BMW is de enige klant van ‘Born’. Over het draaiboek zijn de medewerkers van Nedcar (circa vijfduizend) gisteren geïnformeerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 juni 2026
Enterprise opent tweede vestiging in Eindhoven
10 juni 2026
Startsein voor campagne Europese aftermarket
10 juni 2026
De Klok Banden distributeur van Lassa Tyres
10 juni 2026
Blijf jezelf. Word Euromaster
9 juni 2026
Fastned opent eerste shop bij snellaadstation langs A2
9 juni 2026
Klanten willen langere garanties op occasion
Meest bekeken berichten
Recente reacties