Onder het toeziend oog van exposanten en organisatie is dinsdag om 11.00 uur de nieuwe vakbeurs Equipvak geopend. Officieus, want de bezoekers konden pas vanaf 12.00 uur terecht, het officiële openingstijdstip.

Bij de organisatie en deelnemers heerste tevredenheid over de aankleding van de standruimtes en de algehele uitstraling. Onzekerheid was er uiteraard, zo kort na aanvang, over de toestroom vanuit de markt. Pas later vandaag en de komende dagen zal blijken in hoeverre de beurs aanslaat bij de eindgebruikers.

Het beurscomplex in Vijfhuizen wordt gekenmerkt door een open uitstraling, met stands waarin zichtbaar veel energie is gestoken. Arian van den Berg, voorzitter van de beurscommissie, sprak dan ook bij de opening vol lof over de aankleding. “We zijn trots op wat er door de leden is neergezet.” Aan Equipvak doen ruim 45 exposanten mee op het gebied van equipment, carwash en tools. De beurs is dagelijks tot 22.00 uur open.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
Meest bekeken berichten
Recente reacties