Onder het toeziend oog van exposanten en organisatie is dinsdag om 11.00 uur de nieuwe vakbeurs Equipvak geopend. Officieus, want de bezoekers konden pas vanaf 12.00 uur terecht, het officiële openingstijdstip.

Bij de organisatie en deelnemers heerste tevredenheid over de aankleding van de standruimtes en de algehele uitstraling. Onzekerheid was er uiteraard, zo kort na aanvang, over de toestroom vanuit de markt. Pas later vandaag en de komende dagen zal blijken in hoeverre de beurs aanslaat bij de eindgebruikers.

Het beurscomplex in Vijfhuizen wordt gekenmerkt door een open uitstraling, met stands waarin zichtbaar veel energie is gestoken. Arian van den Berg, voorzitter van de beurscommissie, sprak dan ook bij de opening vol lof over de aankleding. “We zijn trots op wat er door de leden is neergezet.” Aan Equipvak doen ruim 45 exposanten mee op het gebied van equipment, carwash en tools. De beurs is dagelijks tot 22.00 uur open.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
18 december 2025
Carwash Partspoint krijgt duurzaamheidskeurmerk
18 december 2025
Figiefa mist aftermarket in Automotive Package
18 december 2025
Nu al meer drankrijders dan in heel 2024
Meest bekeken berichten
Recente reacties