First Class Carservice ook PCA Merkspecialist
Geplaatst op: 22 maart 2019, 08:05
Leestijd: 1 minuut
First Class Carservice in Bunnik is toegetreden tot de vereniging van specialisten in Peugeot en Citroën. Daarmee staat de teller bij de Nederlandse PCA Merkspecialisten op 43.
Volgens eigenaar Alexander Japin zijn beide Franse merken zowel voor zijn bedrijf als voor hem persoonlijk altijd belangrijk geweest. “Ik ben begonnen met racen in een Citroen 2CV, nu racen we met een Peugeot 206. De waarden van beide merken passen ons als bedrijf erg goed en dat breiden we graag nog verder uit. Die bovengemiddelde interesse vinden mensen terug in de aandacht die we besteden aan auto’s die we doordeweeks onder handen nemen.”
Onderdelen
De nieuwste PCA Merkspecialist zegt altijd op zoek te zijn naar de meest duurzame en goede oplossingen voor onderhoud. “De ene keer adviseren we originele artikelen, de andere keer wijken we uit naar alternatieven. Onze uitdaging is om met een klein team kwaliteit te leveren en autorijden betaalbaar te houden.”
Op de foto: formulemanager Raymond Crezee (l.) en Alexander Japin.
Schrijf een reactie of commentaar