De Anwb start vandaag, in samen het Nederlandsvoertuigcentrum.nl (NVC), voor haar leden een nieuwe online-dienstverlening. Via www.anwbautoverkoopservice.nl kan iedereen zijn eigen auto eenvoudig en snel aan het NVC verkopen tegen een gegarandeerde en goede prijs. Volgens de Anwb hebben de leden zo geen zorgen over een inruilauto of een ingewikkelde deal rondom nieuwverkoop.

De service geldt voor alle auto’s met een registratie van 1995 of later en die niet zwaarder zijn dan 3500 kilo. Leden zijn wel verplicht 25 euro voor de internetdienst te betalen. Niet-leden betalen 17,00 euro extra en worden direct lid van de autopechhulpdienst.

De service is nu nog als proef opgezet in Gelderland. Volgend jaar moet heel Nederland er gebruik van kunnen maken. Inleveren van verkochte auto’s kan nu alleen nog bij één van de vier Hertz-vestigingen in Gelderland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Werken aan elektrische voertuigen
7 april 2026
Stellantis breidt verkoop gebruikte onderdelen uit via eBay
7 april 2026
Vechten om een laadpaal – zo groot is de drukte in Nederland
7 april 2026
UD Autoparts opent tweede vestiging, in Nijkerk
7 april 2026
Stadsgarage Autoweerd onder nieuw bewind
6 april 2026
Als alles klopt
Meest bekeken berichten
Recente reacties