De Anwb start vandaag, in samen het Nederlandsvoertuigcentrum.nl (NVC), voor haar leden een nieuwe online-dienstverlening. Via www.anwbautoverkoopservice.nl kan iedereen zijn eigen auto eenvoudig en snel aan het NVC verkopen tegen een gegarandeerde en goede prijs. Volgens de Anwb hebben de leden zo geen zorgen over een inruilauto of een ingewikkelde deal rondom nieuwverkoop.

De service geldt voor alle auto’s met een registratie van 1995 of later en die niet zwaarder zijn dan 3500 kilo. Leden zijn wel verplicht 25 euro voor de internetdienst te betalen. Niet-leden betalen 17,00 euro extra en worden direct lid van de autopechhulpdienst.

De service is nu nog als proef opgezet in Gelderland. Volgend jaar moet heel Nederland er gebruik van kunnen maken. Inleveren van verkochte auto’s kan nu alleen nog bij één van de vier Hertz-vestigingen in Gelderland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties