Bosch breidt zijn aanbod remblokken uit met 27 nieuwe referenties voor Europese voertuigen en 28 nieuwe referenties voor Amerikaanse en Aziatische modellen. Bosch heeft hierdoor in België en Nederland een dekking van 98 procent van het totale wagenpark.

De fabrikant heeft ook de frictiematerialen aangepast aan de specifieke kenmerken van elk voertuig, zoals afmetingen, gewicht en snelheid. De samenstelling van dit materiaal garandeert een korte remweg en maximaal comfort. Een geluiddempende plaat vermindert de trillingen en de resonantie, die tijdens het remmen door de zuiger worden veroorzaakt.

De metalen ankerplaat ondersteunt de kracht van de remklauwzuiger en garandeert optimale remprestaties. De coating in poederlak zorgt voor een grote weerstand tegen corrosie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
18 november 2025
‘Desinformatie schaadt vertrouwen in EV’
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
Meest bekeken berichten
Recente reacties