ING Car Lease heeft op 1 juni haar derde Used Cars Centre geopend. De nieuwe vestiging in Amsterdam wordt tevens het nieuwe onderkomen van de leaseverhuur-tak van ING. Het gaat om de verkoop van voormalige leaseauto’s aan particulieren. In mei 2005 opende ING Car Lease haar eerste vestiging in Breda en drie jaar later een vestiging in Zwolle.

De nieuwe locatie is gevestigd in het twee etages tellende pand aan de Sierenborch in Amsterdam, op het bedrijventerrein Sloterdijk. Er is plaats voor zo’n honderd auto’s, die ook online te bekijken zijn via Ucc.nl. Daar kan de bezoeker zelfs een zoekopdracht geven. Als de gewenste auto binnen is, wordt de klant direct op de hoogte gebracht.

“Voor ons is het Used Cars Centre een succesformule”, zegt Simon Corsèl, woordvoerder van ING Car Lease. “Met meerdere vestigingen kunnen we de processen efficiënt inrichten en is deze activiteit winstgevend.”

Bij aankoop van een auto via het occasioncentrum wordt ook de Autogarantiepas verstrekt, die recht geeft op onder meer zes maanden gratis garantie bij de officiële merkdealer en korting op een volgende aankoop.

ING Car Lease biedt sinds kort klanten ook de gelegenheid om zelf in de praktijk de voor- en nadelen van elektrische auto’s te ervaren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 januari 2026
ANWB Wegenwacht: accu blijft grootste oorzaak van pech
22 januari 2026
Auto-inbraken dalen, maar onderdelen worden steeds vaker gestolen
22 januari 2026
Auto Prof 2026 groter en beter
21 januari 2026
In deze Nederlandse stad moet je extra oppassen voor bestuurders onder invloed
21 januari 2026
Snap-on presenteert nieuwe TRITON diagnosetester
21 januari 2026
TomTom: Den Haag filehoofdstad van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • wim on Omvangrijke fraude bij schadeherstel: “je wordt geadviseerd om contact op te nemen met je verzekeraar alleen zijn die nooit te bereiken alleen met een…dec 29, 10:22