De brancheborrels van Aftersales Magazine hebben over toeloop nooit te klagen. De jubileum- (50e keer) annex kersteditie vormde daar woensdag bepaald geen uitzondering op.

Oesters, bouillabaise, broodjes, biertjes, wijn of water: letterlijke ingrediënten voor een geslaagde slotborrel van 2017. (Foto's: Willem Laros).
Oesters, bouillabaise, broodjes, biertjes, wijn of water: de letterlijke ingrediënten voor een geslaagde slotborrel van 2017. (Foto’s: Willem Laros).
In café Boerke Verschuren hieven zo’n tachtig relaties het glas op het voorbije en het zich aandienende nieuwe jaar. Sommigen hadden uit voorzorg een hotelovernachting geregeld, in de wetenschap dat het vaak nog lang onrustig kan blijven, daar in zuidelijk Noord-Brabant. Het team van Aftersales Magazine en Aftersales Truck bedankt al zijn contacten voor de samenwerking in het afgelopen jaar. Alle economische seinen staan op groen voor een zakelijk gezien minstens zo succesvol 2018. Prettige feestdagen!
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
20 april 2026
Particuliere eigenaar domineert cabriosegment
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
Meest bekeken berichten
Recente reacties