Eric Berkhof, algemeen directeur bij de Van Mossel Groep, is benoemd tot Automotive Manager van het jaar 2013. Berkhof werd gecomplimenteerd voor de manier waarop hij de bedrijven die onder de groep vallen, aan elkaar weet te binden en succesvol weet te maken.

“Een kroon op ons werk”, liet Eric Berkhof weten. “Onze focus ligt op service aan de klant. Deze benoeming gaat niet alleen over successen binnen de automotive maar ook over verbinden: relaties leggen met bedrijven en klanten. Ik denk dat we daarin het verschil maken.”

Berkhof nam het op tegen Lean Verstoep van Kia Motors Nederland. Hij werd geprezen vanwege zijn menselijk handelen tijdens de verkleining van het dealernetwerk van Renault en Kia.

Eerder wonnen Rob Oudshoorn, Victor Muller, Henk van der Kwast, Arjen de Jong en Norbert van den Eijnden de verkiezing.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
Meest bekeken berichten
Recente reacties