De deal is rond, de kleppenafdeling van TRW is officieel aan Federal Mogul Powertrain verkocht, een divisie van Federal Mogul Holdings Corporation. Met de overname is een bedrag van 385 miljoen dollar (bijna 341,5 miljoen euro) gemoeid.

“Door deze strategische overname voegen we een compleet nieuwe productlijn toe aan ons portfolio. Met de klepsystemen voegen we meer waarde voor onze klanten toe in het terugdringen van de belasting van het milieu en het verbeteren van de voertuigprestaties”, aldus Rainer Jueckstock, ceo bij Federal-Mogul Powertrain en co-ceo bij Federal Mogul Holdings Corporation.

Het hoofdkantoor van de TRW bedrijfstak met klepsystemen bevindt zich in het Duitse Barsinghausen. Wereldwijd werken bijna 4000 mensen. TRW raakte eerder nog in opspraak, omdat er voldoende aandacht zou zijn geweest voor andere mogelijke kopers dan ZF, dat uiteindelijk 12,4 miljard dollar (9,6 miljard euro) betaalde. Een strategische latrelatie tussen Bosch en ZF-TRW is nu niet ondenkbaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties