De Duitse onderdelenleverancier Mann + Hummel heeft een filter ontwikkeld dat remstof afvangt. Zoals bekend is de emissie van remstof een probleem dat met name speelt bij elektrische voertuigen, en zelfs bij Euro 6 auto’s.

Van dergelijke voertuigen is fijnstof afkomstig van de remmen een groter probleem dan fijnstof aan de uitlaat. Mann + Hummel werkt daarom aan een filter dat wordt toegevoegd aan het remzadel en alle remstof direct afzuigt.

Dit filter past op alle formaten schijfremsystemen. Het systeem kan ook op bedrijfswagens grote diensten bewijzen, zeker ook op elektrische trucks. Mann + Hummel neemt het filter in productie en heeft al een autofabrikant die het als eerste montage gaat toepassen. Over leveringsmoment en prijzen is nog niets bekend.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
25 november 2025
Bialkowski ook verantwoordelijk voor BYD Benelux
25 november 2025
Emotive hoofdsponsor Dakar-team Coronel
25 november 2025
AutoTrack en Gaspedaal.nl verder onder paraplu AutoScout24
Meest bekeken berichten
Recente reacties