Zeven maanden voor aanvang van Rematec 2011 heeft organisator Amsterdam RAI al meer vierkante meter standruimte verkocht dan bij de edities van 2009 en 2007. Branchegiganten Caterpillar en Valeo, maar ook Arvinmeritor, Autoenterprises, Bosch, BU Drive, Remy, TRW, Wabco, WAI en ZF nemen deel.

Om in te spelen op de behoefte aan gerichte training en innovaties is er dit keer ook het Rematec Theater. Dit is een semi-open podium voor veertig personen waar korte presentaties gegeven worden.

Rematec is de grootste vakbeurs ter wereld voor de revisie van motoren, transmissies en componenten die elke twee jaar in Amsterdam wordt gehouden. Dit jaar is de beurs van 19 tot en met 21 juni in het Amsterdam RAI Convention Centre.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties