Heuver Bandengroothandel uit Hardenberg bestaat sinds 1 mei 45 jaar. Het bedrijf is opgericht in 1966 en heeft nog volop plannen voor de nationale en internationale markt. Directeur Bertus Heuver blikt terug op de groei die de groothandel heeft doorgemaakt.

“Als je terugkijkt dan is de groei sinds mijn vader het bedrijf startte heel gestaag gegaan met in 2004 de exclusieve import in tien Europese landen van Aeolus vrachtwagenbanden, gevolgd in 2007 door hun grondverzetbanden. Bovendien was er in 2006 de verhuizing naar de huidige locatie in Hardenberg. Daar begonnen we met een distributiecentrum van 12.000 vierkantemeter, wat we in 2009 hebben verdubbeld naar 24.000.”

Heuver bestaat momenteel uit Heuver Bandengroothandel en uit vijftien Profile Tyrecenter-vestigingen. Heuver heeft 230 mensen in dienst, onder andere in Duitsland en Roemenië.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
Meest bekeken berichten
Recente reacties