Martijn van der Eijk, voormalig ceo van Sator Holding, pendelt sinds 1 januari tussen Nederland en Spanje. Hij is namelijk aan de slag gegaan bij de grossiersketen Davasa. Dit bedrijf is gespecialiseerd in automaterialen, maar heeft ook divisies voor verwarmingsketels en consumentenelektronica.

Volgens Van der Eijk gaat het om een ad interim functie. “De organisatie is niet van plan zich buiten de Spaanse markt te begeven. Ik ga dan ook puur in Spanje aan de slag en zal op en neer reizen.” De interim-manager zal zich vooral gaan bezighouden met het laten groeien van het marktaandeel in een dalende markt.

Davasa heeft haar hoofdkantoor in Murcia, waar ook het centrale magazijn is. Het netwerk van dertig vestigingen is verdeeld over Spanje en Portugal.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties