Het bedrijf Móbile, van de op 3 januari overleden eigenaar Gert Enklaar, gaat naar de Sabel Groep. Sabel Groep directeur Robbert Jan Sabel tekende afgelopen maandag een intentieverklaring om alle aandelen over te nemen van Móbile communicatie, public relations & relatiemedia.

Voor zijn overlijden voerde Enklaar al overnamegesprekken. Móbile blijft na de overname de huidige naam voeren en er wordt niet gesneden in het personeelsbestand. Het kantoorpand in Bussum blijft aan. Commercieel directeur Céleste Slijters zal voorlopig de leiding van het bedrijf op zich nemen.

Móbile is een algemeen public relations adviesbureau met een specialisatie op het gebied van de automotivebranche. Sabel Groep bedenkt en maakt online en offline communicatiemiddelen. Tevens adviseert zij over de effectieve inzet daarvan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 maart 2026
Van Poelgeest BMW nieuwe hoofdsponsor BMW Racing Cup
24 maart 2026
China exporteert nu meer auto’s naar Europa dan andersom
24 maart 2026
ElaadNL wint Gouden RAI Wiel voor pioniersrol in slim laden
24 maart 2026
EV: Tesla domineert in park, VW in de voorraad
23 maart 2026
Reparatiekosten auto’s stijgen naar recordniveau
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
Meest bekeken berichten
Recente reacties