EPS Automotive introduceert per 22 augustus haar nieuwe lijn gasveren en dempers van het merk Stabilus, bekend van de uitgebreide portefeuille met eerstemontageklanten. Jeroen Blankestijn, directeur van EPS Automotive, verwacht komende maanden meer lijnen toe te voegen.

Stabilus is marktleider op het gebied van gasveren en dempers. Sinds 1934 produceert het Duitse bedrijf oplossingen voor hydraulische en pneumatische toepassingen. In de afgelopen 80 jaar heeft het bedrijf een leidende rol verworven in het produceren van o.a. gasveren voor automotive, truck en industriële toepassingen.

EPS Automotive beschikt per 22 augustus over een ruime voorraad van automotive gasveren. Het volledige assortiment van Stabilus bestaat uit ruim 5.000 referenties en kan beschikbaar zijn binnen 48 uur. Iedere klant wordt ondersteund door de eigen hotline van Stabilus waar de gebruiker met specifieke vragen naartoe kan bellen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
Meest bekeken berichten
Recente reacties