EPS Automotive introduceert per 22 augustus haar nieuwe lijn gasveren en dempers van het merk Stabilus, bekend van de uitgebreide portefeuille met eerstemontageklanten. Jeroen Blankestijn, directeur van EPS Automotive, verwacht komende maanden meer lijnen toe te voegen.

Stabilus is marktleider op het gebied van gasveren en dempers. Sinds 1934 produceert het Duitse bedrijf oplossingen voor hydraulische en pneumatische toepassingen. In de afgelopen 80 jaar heeft het bedrijf een leidende rol verworven in het produceren van o.a. gasveren voor automotive, truck en industriële toepassingen.

EPS Automotive beschikt per 22 augustus over een ruime voorraad van automotive gasveren. Het volledige assortiment van Stabilus bestaat uit ruim 5.000 referenties en kan beschikbaar zijn binnen 48 uur. Iedere klant wordt ondersteund door de eigen hotline van Stabilus waar de gebruiker met specifieke vragen naartoe kan bellen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties