Het loyaliteitsconcept Erkend Diagnose Partner is sinds eind vorig jaar gegroeid van 25 aangesloten garagebedrijven naar 41 nu. Op de korte termijn zullen nog meer bedrijven zich aansluiten bij dit concept.

Het concept is een loyaliteitsprogramma van grossiers die zich als leden hebben aangesloten bij Group Auto Nederland. Als Erkend Diagnose Partner wordt de universele garagist ondersteund op het gebied van vakmanschap met onder andere een aantal gratis technische diensten, e-learning, opleidingen en trainingen. “We merken dat er in de markt gewoon veel behoefte aan goede scholing is”, geeft Jan-Willem Vonk aan, marketing- en operationsmanager van Group Auto.

Verder kunnen de garagebedrijven gebruikmaken van het specialistennetwerk Diagnosexpert. Dit netwerk biedt extra ondersteuning op het gebied van autotechniek. De Erkend Diagnose Partner ontvangt geen marketingondersteuning, zoals dit bij de formule Carxpert wel het geval is.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 december 2025
Een tweede leven
2 december 2025
VWE: 3,1 procent minder occasions
2 december 2025
BOVAG: occasionmarkt daalt 3,8 procent in november
2 december 2025
Fastned krijgt eerste volledig elektrische locatie in Frankrijk
2 december 2025
Jaar uitstel voor EUDR
2 december 2025
Den Elzen Groep neemt ABS Autoherstel Storm over
Meest bekeken berichten
Recente reacties