Marco van Beek volgt Peter de Rooy op als vicevoorzitter van het bestuur van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven (BOA). Dat meldt Bovag. Van Beek is al sinds 2010 bestuurslid van BOA en voorzitter van de verkoopcommissie.

“Binnen het hoofdbestuur wil ik het onder meer graag hebben over het inkopen en verkopen van auto’s. Daar ligt ook mijn kracht. De commerciële kant, daar ga ik me vooral op focussen. Met mijn bedrijf ken ik de laatste paar jaren eigenlijk alleen maar groei in de verkopen. Die positieve ‘swung’ vind ik ook terug in het Bovag-hoofdbestuur”, aldus Van Beek.

De nieuwe De 42-jarige vicevoorzitter is directeur van Autobedrijf Marco van Beek in Steenwijkerwold, voormalig Autobedrijf Gert Ruinemans. Van Beek nam dit bedrijf in 2008 over.

Peter de Rooy blijft actief bestuurslid in het Bovag-hoofdbestuur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 november 2025
Autoverkoop zet stijgende lijn voort in oktober
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
3 november 2025
De kleurrijke carwashmarkt
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
31 oktober 2025
Aankoopadvies voor een hefbrug
Meest bekeken berichten
Recente reacties