De beelden lijken eerder op een scene uit games zoals Grand Theft Auto maar voor de eigenaar van een Corvette C8 was het de realiteit zoals deze was vastgelegd door de in de auto gemonteerde camera.

De monteur overschreed de 230 km/u op de lokale Interstate, zich daarbij slalommend door het drukke verkeer begevend. De C8 was daarbij niet alleen, een Dodge Charger haakte al snel aan en het resultaat is zichtbaar: de twee willen niet voor elkaar onder doen.

De C8 stond bij de dealer in het Amerikaanse Fremont omdat een bougiekabel was losgekomen, een snel opgelost euvel. De ’testrit’ is vervolgens vastgelegd door de zogenoemde Performance Data Recorder. De eigenaar van de auto is met die beelden naar de politie gestapt, de monteur is zijn baan kwijt en de dealer? Die kwam met excuses, in welke vorm is niet bekend.

>> Bekijk de beelden op Reddit

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties