De beelden lijken eerder op een scene uit games zoals Grand Theft Auto maar voor de eigenaar van een Corvette C8 was het de realiteit zoals deze was vastgelegd door de in de auto gemonteerde camera.

De monteur overschreed de 230 km/u op de lokale Interstate, zich daarbij slalommend door het drukke verkeer begevend. De C8 was daarbij niet alleen, een Dodge Charger haakte al snel aan en het resultaat is zichtbaar: de twee willen niet voor elkaar onder doen.

De C8 stond bij de dealer in het Amerikaanse Fremont omdat een bougiekabel was losgekomen, een snel opgelost euvel. De ’testrit’ is vervolgens vastgelegd door de zogenoemde Performance Data Recorder. De eigenaar van de auto is met die beelden naar de politie gestapt, de monteur is zijn baan kwijt en de dealer? Die kwam met excuses, in welke vorm is niet bekend.

>> Bekijk de beelden op Reddit

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
Meest bekeken berichten
Recente reacties