Snellaadbedrijf Fastned heeft middels een zogenoemde private placement 75 miljoen euro aan investeringen binnengehaald. Achter het kapitaal zit Schroders Capital, de private markets beleggingsdivisie van vermogensbeheerder Schroders.

De opbrengst van 75 miljoen euro wordt onder meer benut voor verdere uitbreiding van het Europees netwerk. Volgens Fastned-ceo Michiel Langezaal is daarmee de basis gelegd voor de volgende grote stap in het bereiken van het doel voor 2030: duizend laadstations.

Met de uitgifte van twee miljoen nieuwe certificaten van aandelen tegen 36,90 euro per stuk krijgt de investeerder een belang van iets meer dan tien procent. Schroders Capital wordt vertegenwoordigd in de raad van commissarissen van Fastned door de toevoeging van één extra commissaris.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
13 november 2025
Autoflex vernieuwt koppeling met Parts360
12 november 2025
Tobias Mohr salesmanager Schaeffler
12 november 2025
Recordjaar Sunny Cars
Meest bekeken berichten
Recente reacties