Snellaadbedrijf Fastned heeft middels een zogenoemde private placement 75 miljoen euro aan investeringen binnengehaald. Achter het kapitaal zit Schroders Capital, de private markets beleggingsdivisie van vermogensbeheerder Schroders.

De opbrengst van 75 miljoen euro wordt onder meer benut voor verdere uitbreiding van het Europees netwerk. Volgens Fastned-ceo Michiel Langezaal is daarmee de basis gelegd voor de volgende grote stap in het bereiken van het doel voor 2030: duizend laadstations.

Met de uitgifte van twee miljoen nieuwe certificaten van aandelen tegen 36,90 euro per stuk krijgt de investeerder een belang van iets meer dan tien procent. Schroders Capital wordt vertegenwoordigd in de raad van commissarissen van Fastned door de toevoeging van één extra commissaris.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
5 november 2025
Stijging autokilometers te danken aan groei wagenpark
5 november 2025
De volgende stap in Bosch Remote Diagnostics
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
Meest bekeken berichten
Recente reacties