Het Franse beursgenoteerde OPmobility (voorheen Plastic Omnium) zegt dat automakers weer werken aan ontwikkelplannen voor auto’s met een verbrandingsmotor. Het bedrijf deed de uitspraken naar aanleiding van de halfjaarcijfers. Voor komend half jaar blijft de toeleverancier terughoudend.

De hoge prijzen en het schrappen van subsidies door regeringen schrikken kopers van elektrische auto’s af. De productievolumes van elektrische auto’s liggen maar liefst 40 procent lager dan de oorspronkelijke verwachtingen. Zo heeft onder meer Stellantis met merken zoals Peugeot, Fiat, Opel en Citroën de productie van elektrische modellen stilgelegd.

Er is volgens OPmobility een hernieuwde interesse van kopers voor hybrides en plug-inhybrides met zowel een verbrandingsmotor als een oplaadbare batterij. Toch wil OPmobility voorzichtig blijven over de verwachtingen voor de rest van het jaar, omdat er veel onzekerheid is over de volumes en de ontwikkeling van de markt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
Meest bekeken berichten
Recente reacties