Met de overname van branchegenoot ROS Finance pleegt online intermediair FinancialLease.nl een tweede overname in korte tijd. Vorige maand nam FinancialLease.nl ook al BD Lease over.

Samen rapporteren de bedrijven een jaarlijks leasevolume van meer dan 500 miljoen euro. Dat is de totale waarde van de leasecontracten die via banken en leasemaatschappijen worden gefinancierd.

Synergie

Deze intermediairs beheren geen eigen wagenpark, maar regelen de financiering. Door de overname versterken ze hun marktpositie. Doel is om de komende vijf jaar het gezamenlijke leasevolume te verdubbelen tot een miljard euro per jaar. “Samen sta je sterker en kun je je marktaandeel vergroten. We benutten elkaars voordelen en zo ontstaat synergie. Wij zijn bijvoorbeeld online een hele sterke speler en kunnen ROS Finance daarbij helpen, terwijl ROS sterk is in samenwerkingen met autobedrijven en een zeer efficiënte operatie runt”, zegt ceo Jurriën van Dijk van FinancialLease.nl.

“Na overname blijft ROS Finance een zelfstandig bedrijf met een eigen kantoor, evenals de recente acquisitie van BD Lease. We gaan met name samenwerken op het aanbieden van consumptief krediet en verbreden zo ons productaanbod. Dat is de meerwaarde van de overname”, zegt Van Dijk.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties