Aanbieder van back office-diensten Lease Works, onderdeel van Mobility Control uit Leusden, heeft onlangs een meerjarige overeenkomst gesloten met Multitankcard, aanbieder van mobiliteitspassen.

Door de samenwerking met MultiTankcard kunnen de klanten van Lease Works profiteren van een naadloze integratie van tank- en laadpassen in hun back-office systemen. “We zijn verheugd om samen te werken met MultiTankcard om onze klanten nog betere mobiliteitsadministratie oplossingen te bieden”, aldus Ivo Burger, directeur bij Lease Works. “Deze samenwerking onderstreept onze toewijding aan het leveren van hoogwaardige diensten aan leasemaatschappijen en het continu streven naar verbetering van onze dienstverlening.”

Platform

Ook directeur Patrick Roozeman van Multitankcard is blij met het nieuwste partnership: “Leasemaatschappijen hebben behoefte aan een platform met concrete en langdurige aandacht voor kwaliteit van dienstverlening. Ook voor de klanten van Lease Works zullen wij de komende jaren de brandstofadministratie optimaal faciliteren.” 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties