Online platform voor occasions en nieuwe auto’s Autoscout24 lanceert, in samenwerking met partners imove, Hertz, Sixt+ en Anyways, het auto-abonnement, waarbij gebruikers voor een vast bedrag per maand de beschikking krijgen over een eigen auto. Alle kosten zijn inbegrepen, behalve die voor brandstof.

Autoscout24 presenteert het abonnement als het alternatief voor privélease, waarbij de gebruiker voor langere tijd een verplichting aangaat. Bovendien krijgt de privéleaserijder een BKR-registratie, de gebruiker van het auto-abonnement van Autoscout24 niet.

Vrij

Het aanbod voor een dergelijk auto-abonnement bestaat uit verschillende carrosserieën en brandstofmogelijkheden, van een kleine stadsauto tot een grote gezinsauto. De gebruikers zijn daarnaast vrij om tussen auto’s te wisselen en zelf hun looptijd te bepalen. Het abonnement is na één maand elk moment opzegbaar. De partners zijn volledig vrij in het aanbod en de afwikkeling van het contract.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2026
Radar ontvangt regen aan klachten over abonnement Lynk & Co
12 mei 2026
Vernieuwde website De Hoeve Multipower focust op oplossingen
12 mei 2026
Jim Schouten directeur Innovam
12 mei 2026
Vakantieverkeer zorgt voor meer autoschades
12 mei 2026
Bandenvervangingsmarkt veert op in eerste kwartaal 2026
12 mei 2026
Boekhorst neemt Regio Autoschade Almelo over
Meest bekeken berichten
Recente reacties