Loogman Carwash laat weten dat het per 1 oktober Hello Carwash in Capelle aan den IJssel overneemt van Heerenstede Vastgoed, die zich verder zal richten op de ontwikkeling van (retail)vastgoed. Met de overname bestaat Loogman Carwash uit negen wasstraatlocaties.

Hello Carwash is al jaren een begrip in Capelle aan den IJssel, met een wasstraat die een van de grootste en meest multifunctionele van Nederland is. De klanten van Hello Carwash kunnen rekenen op dezelfde service van de vertrouwde medewerkers, of zoals algemeen directeur Kees Yzebaart zegt: “Dezelfde schone auto, maar nu met een Loogman-lach. We zijn enorm blij om de klanten van Hello Carwash te verwelkomen en hen te laten ervaren hoe wij het verschil maken, elke wasbeurt weer.”

Foto boven: De wasstraat van Hello Carwash in Capelle aan den IJssel is per 1 oktober opgenomen in het netwerk van Loogman Carwash.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
Meest bekeken berichten
Recente reacties