Loogman Carwash laat weten dat het per 1 oktober Hello Carwash in Capelle aan den IJssel overneemt van Heerenstede Vastgoed, die zich verder zal richten op de ontwikkeling van (retail)vastgoed. Met de overname bestaat Loogman Carwash uit negen wasstraatlocaties.

Hello Carwash is al jaren een begrip in Capelle aan den IJssel, met een wasstraat die een van de grootste en meest multifunctionele van Nederland is. De klanten van Hello Carwash kunnen rekenen op dezelfde service van de vertrouwde medewerkers, of zoals algemeen directeur Kees Yzebaart zegt: “Dezelfde schone auto, maar nu met een Loogman-lach. We zijn enorm blij om de klanten van Hello Carwash te verwelkomen en hen te laten ervaren hoe wij het verschil maken, elke wasbeurt weer.”

Foto boven: De wasstraat van Hello Carwash in Capelle aan den IJssel is per 1 oktober opgenomen in het netwerk van Loogman Carwash.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
1 april 2025
Bosch lanceert twee nieuwe opleidingstrajecten
31 maart 2025
LKQ neemt afscheid van B2C Leisure
31 maart 2025
Nicola Torregiani neemt Benelux-markt onder zijn hoede 
Meest bekeken berichten
Recente reacties