Het bestuur van carrosseriebranche-opleider VOC heeft per 1 januari 2018 Yolande van Doornspeek aangetrokken als nieuwe directeur. Zij volgt interim-directeur Bethe Alkemade op, die sinds afgelopen voorjaar tijdelijk Frank Vos verving.

voc-yolande-van-doornspijkVan Doornspeek werkte eerder als manager Regio’s A+O Metalektro, lid MT en plaatsvervangend directeur. Ze deed ervaring op in zowel het commerciële deel van de opleidings- en arbeidsmarkt als op het gebied van onderwijs, gemeenten en arbeidsmarktgerelateerde instellingen en de (technische) branches. De nieuwe voorzitter moet volgens de bekendmaking van VOC invulling geven aan ‘de sterkere focus op het aansluiten van de wensen in de markt en het vertalen daarvan naar passende oplossingen’.

Breder inzetbaar

Eerder dit jaar zei interim-directeur Alkemade in gesprek met Aftersales Magazine dat schadebedrijven in toenemende mate behoefte hebben aan breder inzetbare medewerkers.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
6 juni 2025
Toyota en Suzuki in top 10 klantvriendelijkste bedrijven
6 juni 2025
EV wordt rijdende buurtbatterij
6 juni 2025
Sprookje
5 juni 2025
Alles-in-één energiebeheersysteem Elecq
5 juni 2025
Smidts neemt Ford in Assen over van Wensink
5 juni 2025
Ecobat verkoopt batterijdistributie aan investeerder
Meest bekeken berichten
Recente reacties