Met de J’Wash4 brengt Istobal een nieuw concept voor handmatig wassen op de markt dat 35 procent water bespaart, 30 procent energie en 10 procent chemie in vergelijking met conventionele spuitlansen.

Dat is althans de belofte bij de introductie van de J’Wash4, die beschikbaar is voor twee tot acht wasboxen, afhankelijk van de wensen van de klant.

Verantwoordelijk voor de besparing zijn variabele frequentie-omvormers in de spuitlansen. Dosering door middel van microventielen, in combinatie met een verdeelblok voor de chemie optimaliseert het verbruik.

Het geluidsniveau van de nieuwe J’Wash4 ligt ook nog eens 7 procent lager dan dat van het vorige model. En wanneer een door een warmtepomp aangedreven heetwaterboiler wordt gebruikt, bedraagt de energiebesparing 75 procent in vergelijking met het gebruik van een elektrische heetwaterboiler. Voor een koude omgeving heeft de J’Wash4 bovendien nog een nieuwe ondervloerverwarming, gemaakt met herbruikbare materialen, wat de CO2-voetafdruk nog verder verlaagt.

Betaalterminal

Tegelijk met de J’Wash4 lanceert Istobal de geheel nieuw ontworpen Pay’Wash betaalterminal, met 4,3 inch touch screen en volledige connectiviteit die de meest gebruikte betaalmethoden ondersteunt: bankpassen, mobiel betalen, met apps of QR-codes, of gewoon met contant geld. De nieuwe Istobal J’Wash4 is vanaf april 2023 beschikbaar voor de Europese markt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties