Solera Nederland meldt het vertrek van Fred Slikker als algemeen directeur. Hij wordt algemeen directeur van dochteronderneming Digidentity, dat voor bedrijven, overheid en particuliere klanten digitale identiteiten verzorgt.

Slikker wordt opgevolgd door Fernando Pernigo, die inmiddels al meer dan achttien jaar in dienst is van Solera.

Opsplitsing

De managementwijziging is het gevolg van de splitsing van de Europese organisatie van Solera in twee delen: Insurers & Lease en Networks & OEM. Wat een en ander betekent voor de producten die in Nederland op de markt komen, moet de komende maanden duidelijk worden.

Solera Nederland is onderdeel van het Amerikaanse Solera Holding en is in Nederland onder meer de dataleverancier van schadecalculatiesysteem Audatex en Autodata, voor het voorraadbeheer van gebruikte auto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
1 mei 2026
4,8 procent minder registraties in april
1 mei 2026
Autonoom
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties