Solera Nederland meldt het vertrek van Fred Slikker als algemeen directeur. Hij wordt algemeen directeur van dochteronderneming Digidentity, dat voor bedrijven, overheid en particuliere klanten digitale identiteiten verzorgt.

Slikker wordt opgevolgd door Fernando Pernigo, die inmiddels al meer dan achttien jaar in dienst is van Solera.

Opsplitsing

De managementwijziging is het gevolg van de splitsing van de Europese organisatie van Solera in twee delen: Insurers & Lease en Networks & OEM. Wat een en ander betekent voor de producten die in Nederland op de markt komen, moet de komende maanden duidelijk worden.

Solera Nederland is onderdeel van het Amerikaanse Solera Holding en is in Nederland onder meer de dataleverancier van schadecalculatiesysteem Audatex en Autodata, voor het voorraadbeheer van gebruikte auto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties