Met op de kop af 4400 bezoekers is de tweede dag van Autoprof Gorinchem aanmerkelijk drukker geweest dan de openingsdag (3240 man). Vorig jaar was de woensdag overigens goed voor bijna vijfduizend bezoekers.

“Mooi aantal, zijn we blij mee”, reageert Evenementenhal-marketeer John Sijpkes. “Ook de kennissessies werden beter bezocht dan de eerste dag. Het zat een paar keer goed vol.”

Werkelijke waardering

“Op de vloer proeven we van zowel exposanten als bezoekers positieve geluiden. Dat is echter altijd een wat subjectieve benadering. De werkelijke waardering blijkt pas uit de enquête die we vrijdag versturen.” Traditioneel peilt de organisatie na afloop zowel bij de deelnemers als de vakbezoekers het oordeel en eventuele suggesties ter verbetering. Autoprof Gorinchem 2017 trok in totaal 12.592 mensen naar de Evenementenhal. Editie 2018 heeft nog één dag te gaan: vanmiddag om 15.00 uur gaan de deuren open voor het publiek.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
28 mei 2026
Eindafrekening: wat mag de werkgever verrekenen met het loon?
27 mei 2026
Joint venture Stellantis en MSX heet Octago
27 mei 2026
EV groeit door in Europa
27 mei 2026
AkzoNobel wijst bod Nippon Paint af
27 mei 2026
Werkgevers wachten nog af met pseudo-eindheffing leaseauto
27 mei 2026
60 jaar Suzuki Nederland in ons wagenpark
Meest bekeken berichten
Recente reacties