Garageformule CarXpert breidt haar netwerk uit met Autobedrijf JST uit het oost-Gelderse Gendt. De nieuwe deelnemer is per 1 september aangesteld door Group Auto-grossierlid Elmu uit het nabijgelegen Elst.

Stijn Hubers en Jorg Peters zijn beide eigenaar van CarXpert JST: “Wij komen uit de VAG Groep-organisatie. Aansluiting bij CarXpert betekent voor ons dat de professionele manier van werken doorgezet kan worden in ons bedrijf. We zien CarXpert bovendien als grote meerwaarde met het oog op de toekomst.”

Vijfduizend collega’s

CarXpert JST heeft in Europa ruim vijfduizend collega-universele autobedrijven die zich hebben aangesloten bij de formule. Ze worden ondersteund op het gebied van techniek en marketing, “de gebieden waar een autobedrijf geld verdient.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
24 februari 2026
Andere eigenaars voor Auto Olijnsma
24 februari 2026
ANWB-test: beste zomerband gaat ruim twee keer zo lang mee als budgetband
24 februari 2026
Autobedrijf Jos Bouw: CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST geeft vertrouwen
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
Meest bekeken berichten
Recente reacties