Tijdens de drukbezochte Autec-VLT Werkplaats Vakdagen eind maart maakte elke bezoeker kans om een hefbrug te winnen. Patrick Reule, van Garage Drive On in Den Haag was de gelukkige.

De bezoekers van de Autec-VLT vakbeurs zijn zeer te spreken over hun bezoek. Met name het testen van een groot aantal verschillende soorten hefbruggen gaf een meerwaarde aan het verkrijgen van een goed en compleet beeld van de voordelen per hefoplossing. Alle bezoekers maakten tevens kans om een hefbrug te winnen.

Verlengde actieperiode

Vanwege het grote succes van de Werkplaats Vakdagen zijn de beursaanbiedingen verlengd. Men kan tot en met 6 april 2018 profiteren van aanbiedingen op onder andere 2-koloms- en schaarhefbruggen en diverse soorten apk-apparatuur.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
2 september 2025
Ode aan onze helden – ervaren, veerkrachtig en klaar voor de toekomst
1 september 2025
Nieuw bij Hella: kits met blokken en schijven
1 september 2025
UFI levert transmissiefilters Hyundai en Kia
Meest bekeken berichten
Recente reacties