Tijdens de drukbezochte Autec-VLT Werkplaats Vakdagen eind maart maakte elke bezoeker kans om een hefbrug te winnen. Patrick Reule, van Garage Drive On in Den Haag was de gelukkige.

De bezoekers van de Autec-VLT vakbeurs zijn zeer te spreken over hun bezoek. Met name het testen van een groot aantal verschillende soorten hefbruggen gaf een meerwaarde aan het verkrijgen van een goed en compleet beeld van de voordelen per hefoplossing. Alle bezoekers maakten tevens kans om een hefbrug te winnen.

Verlengde actieperiode

Vanwege het grote succes van de Werkplaats Vakdagen zijn de beursaanbiedingen verlengd. Men kan tot en met 6 april 2018 profiteren van aanbiedingen op onder andere 2-koloms- en schaarhefbruggen en diverse soorten apk-apparatuur.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
21 mei 2026
OSW ziet afnemende belangstelling voor tweedehands camper
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
20 mei 2026
DKV Mobility neemt MKB Brandstof over
20 mei 2026
Ayvens: Stijgende belangstelling voor occasionlease
Meest bekeken berichten
Recente reacties