Met de naamswijziging van SsangYong Motors in KG Mobility verdwijnt gaandeweg ook de merknaam SsangYong uit het straatbeeld. De nieuwe eigenaar van de Koreaanse autofabrikant, het Koreaanse staal- en chemieconcern KG Group, maakt tevens bekend vier nieuwe elektrische modellen te lanceren in diverse populaire segmenten.

Om te beginnen komt er de KG Torres EVX. Er komt een midsize pick-up (O100) met elektroaandrijving. Verder volgt er een elektrische full-size suv (F100) en een compacte elektrische suv (KR10).

KG Mobility zal tevens een nieuw EV-platform ontwikkelen en er wordt – in samenwerking met andere IT- en softwarespelers binnen de KG Group – gewerkt aan autonome rijfuncties en doorgedreven connectiviteit. De naam SsangYong zal nog enige tijd op officiële communicatiekanalen zoals de website te zien zijn, naast de nieuwe naam KG Mobility.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties