De verkoop van de kernactiviteiten van Stern (SternFacilitair) aan de Zweedse Hedin Mobilty Group is afgerond. Dat maakt de PB Holding, voorheen Stern Groep geheten, bekend.

De buitengewone aandeelhoudersvergadering stemde op 23 februari jl. in met de verkoop van Stern aan Hedin en een agio-uitkering van 14,50 euro per aandeel. De uitkering in contanten geschiedt onder aftrek van 15 procent dividendbelasting, tenzij op grond van fiscale regelingen een ander tarief van toepassing is.

Voortzetting

Hedin zet de autodealer-, schadeherstel- en verhuuractiviteiten van Stern in Nederland voorlopig voort onder dezelfde naam. De naam van Stern Groep is per 16 maart gewijzigd in PB Holding, dat houder is van een belang van 5,06 procent in Bovemij.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties