Garageformule CarXpert breidt haar netwerk uit met Autobedrijf JST uit het oost-Gelderse Gendt. De nieuwe deelnemer is per 1 september aangesteld door Group Auto-grossierlid Elmu uit het nabijgelegen Elst.

Stijn Hubers en Jorg Peters zijn beide eigenaar van CarXpert JST: “Wij komen uit de VAG Groep-organisatie. Aansluiting bij CarXpert betekent voor ons dat de professionele manier van werken doorgezet kan worden in ons bedrijf. We zien CarXpert bovendien als grote meerwaarde met het oog op de toekomst.”

Vijfduizend collega’s

CarXpert JST heeft in Europa ruim vijfduizend collega-universele autobedrijven die zich hebben aangesloten bij de formule. Ze worden ondersteund op het gebied van techniek en marketing, “de gebieden waar een autobedrijf geld verdient.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties