De organisatie van Autotechnica heeft besloten de vakbeurs in Brussel uit te stellen tot begin oktober. Als reden voor deze beslissing noemt de organisatie “de uitzonderlijk snelle evolutie van de omstandigheden en de risico’s verbonden aan de huidige toestand rond het coronavirus”.

“Wij hebben moeten vaststellen dat sommige bedrijven een richtlijn opleggen of opgelegd krijgen, waardoor deelname of bezoek aan Autotechnica & Service Station Carwash op de geplande data niet langer mag of kan.”

De organisatie wil de beurs laten doorgaan van 4 tot en met 7 oktober, eveneens in de Brussels Expo. De opzet van de beurs blijft daarbij ongewijzigd. “De organisatie van de beurs en alle randevenementen worden dus verplaatst naar de nieuwe data”.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties