De Nederlandse tak van Eurorepar Car Service is in twee maanden tijd gegroeid met elf vestigingen. Het aantal bedraagt nu 55. Manager Harm Nieboer verwacht dat de groei doorzet. “We streven naar een landelijk dekkend netwerk eind dit jaar.”

Bij de universele garageformule van de PSA Groupe hebben zich de volgende bedrijven aangesloten: Cats (Witmarsum), Henri & Herman (Bilthoven), Van Voorden (Almere), DAB (Drogeham), Kooiman (Oud Beijerland), Hans Huijbers (Bemmel), Deinum (Franeker), Haaima (Wirdum), Bastians (Steenbergen en Bergen op Zoom), De Vos – (Enspijk).

Eigen onderdelengamma

Op dit moment zijn er ruim 3500 vestigingen van Eurorepar Car Service in Europa. Uniek binnen de formule vindt Eurorepar het eigen onderdelengamma. Een complete onderdelenlijn voor alle merken, met ‘de beste verhouding tussen kwaliteit, prijs en prestaties’. Inbegrepen is een garantie van 24 maanden op onderdelen en arbeid.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
2 juni 2026
Chinese EV’s verliezen twee keer zo snel hun waarde
2 juni 2026
Nexen lanceert UHP-band N’Fera Primus UX
2 juni 2026
Occasionverkoop B2C daalt met bijna 10 procent in mei
2 juni 2026
Autovelgen 0,82 inch per decennium groter
2 juni 2026
Keuzes maken
1 juni 2026
Waarom u als garagist het Nationaal Automotive Congres niet mag missen
Meest bekeken berichten
Recente reacties