Euromaster gaat zijn wagenpark dit jaar uitbreiden met 57 mobiele servicevoertuigen, bestaande uit bestelwagens voor pechservice aan personenvoertuigen en mobiele werkplaatsen voor grotere voertuigen.

Salesmanager Ewoud Postma: “Met de uitbreiding van onze mobiele service kunnen we méér klanten sneller en beter van dienst zijn. We merken dat onze klanten een vast aanspreekpunt, dat hen uit de brand helpt bij een pechgeval, waarderen. De voertuigen die we inzetten, zijn voorzien van de modernste apparatuur om banden of complete wielen op een professionele, veilige manier te vervangen.”

Pechservice

De afgelopen maanden zijn al twintig nieuwe Volkswagen Crafters, zestien Peugeot Boxers en één Mercedes Sprinter afgeleverd. [responsive-video identifier=”ewl4dSkBs_Y”] De bestelwagens die Euromaster inzet voor zijn pechservice zijn ingericht door Van De Zaag en voorzien van Euromaster belettering, volgens de voorschriften van Rijkswaterstaat om langs de weg te mogen werken, en een nieuwe of reviseerde compressor van Creemers.  
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
8 juni 2026
Toyota demonstreert waterstof als brandstof
8 juni 2026
VerkeersAcademie lid van ADAS Alliantie
8 juni 2026
Samenwerking InterClassics Brussels en Auto e Moto d’Epoca Bologna
8 juni 2026
Inter-Tyre voegt BBS toe aan aanbod
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
Meest bekeken berichten
Recente reacties