Garagebedrijf Van Harten uit Krimpen aan De Lek heeft zich per 1 januari jl. aangesloten bij de werkplaatsformule Carxpert. De routing verliep via Groupauto-grossier Jatech Automaterialen uit Krimpen aan den IJssel.

van-harten-carxpertEigenaar Wouter van Harten stapt in gezien de technische trainingen om up-to-date blijven. “Daarnaast kan ik via Carxpert de klanten voorzien van gratis 24/7 pechservice door heel Europa. Behalve alle marketingmaterialen en de website biedt ook de app toegevoegde waarde.”

Werkplaatsconcept

Van Harten begon zijn bedrijf vier jaar geleden en werkt samen met een zzp’er. Hij was voorheen in loondienst bij verschillende merkdealers en een garage met een ander werkplaatsconcept. Er zijn inmiddels ruim 6.370 universele autobedrijven in Europa die deelnemen aan de formule Carxpert.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
16 september 2025
Helft elektrische rijders haalt actieradius niet
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
Meest bekeken berichten
Recente reacties