Garagebedrijf Van Harten uit Krimpen aan De Lek heeft zich per 1 januari jl. aangesloten bij de werkplaatsformule Carxpert. De routing verliep via Groupauto-grossier Jatech Automaterialen uit Krimpen aan den IJssel.

van-harten-carxpertEigenaar Wouter van Harten stapt in gezien de technische trainingen om up-to-date blijven. “Daarnaast kan ik via Carxpert de klanten voorzien van gratis 24/7 pechservice door heel Europa. Behalve alle marketingmaterialen en de website biedt ook de app toegevoegde waarde.”

Werkplaatsconcept

Van Harten begon zijn bedrijf vier jaar geleden en werkt samen met een zzp’er. Hij was voorheen in loondienst bij verschillende merkdealers en een garage met een ander werkplaatsconcept. Er zijn inmiddels ruim 6.370 universele autobedrijven in Europa die deelnemen aan de formule Carxpert.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties