De vijf onderdelenleveranciers NRF, Kavo Parts, Eurol, Kawe en Ganzeboom Transmission Parts zullen ook op de Equip Auto-vakbeurs (15-19 oktober) gezamenlijk het Holland House bewonen.

Het is een samenwerking die voor het eerst tijdens de Equip Auto van 2017 gestalte kreeg in de oranje gekleurde stand in hal 1. Ook tijdens verschillende Automechnika-beurzen in Dubai stonden de leveranciers gezamenlijk op één stand.

Synergie

Als een van de deelnemende partijen verwoordt Kavo Parts het voordeel van de samenwerking als volgt: “Het Holland House is het perfecte voorbeeld van synergie. Het belangrijkste voordeel is dat de deelnemers elkaars netwerk kunnen gebruiken. De samenwerking maakt het ook mogelijk om tegen lagere kosten deel te nemen, zonder concessies te doen aan oppervlakte en locatie.”

Het Holland House is tijdens de Equip Auto te vinden op dezelfde plek als in 2017: in hal 1, stand H020.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties