Bovag Onafhankelijke Autobedrijven heeft de verkiezing Autobedrijf van het Jaar op een aantal punten veranderd. De opzet is nu eenvoudiger en minder tijdrovend, zegt Bovag. 

Bedrijven hoeven niet langer zelf de boer op om stemmen te verzamelen. Voortaan kunnen gegadigden zich aanmelden (of voorgedragen worden vanuit garageformules of de buitendienst van Bovag-partners) met een korte inhoudelijke motivatie. Daarmee staat direct de inhoud voorop en niet, zoals voorheen, het aantal vergaarde stemmen van consumenten.

Vakjury

Met de aangereikte gegevens gaat de vakjury aan de slag. Ze nomineert tien gegadigden voor de titel. Deze halve finalisten worden vervolgens – conform voorgaande edities – nader onder de loep genomen. Zoals altijd wordt de winnaar bekendgemaakt op het congres van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven, ditmaal op 9 oktober.

Klantrelatie

Aanmelden voor de nieuwe, dertiende verkiezingsronde kan tot 30 april, onder meer via het ledenportaal mijnbovag.nl. Ondernemers dienen te motiveren hoe hun bedrijf zich onderscheidt op het gebied van klantrelatie (ook online) en wat hun visie op de eigen toekomst is. De huidige titelhouder is Autobedrijf Tjeerdsma. Het bedrijf heeft een maandelijkse column in Aftersales Magazine. 
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
28 oktober 2025
Chemie Auwa in duurzamer verpakking
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
28 oktober 2025
De beleving van elektrisch rijden
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
27 oktober 2025
Ayvens zet in op e-commerce
Meest bekeken berichten
Recente reacties