Brezan Automaterialen heeft tijdens de Autoprofessioneel en Schadeherstel Vakbeurs in Hardenberg onder meer de startmotoren & dynamo's van Remy geïntroduceerd. Ook is het plaatwerk en verlichtingsdelen assortiment van Hartsant opgenomen.

IT-leverancier iBoss heeft deze week op de vakbeurs Autoprofessioneel & Schadeherstel in Hardenberg website Schadeofferte.nl gelanceerd. Bedrijven en particulieren kunnen hier een vrijblijvende offerte opvragen voor schadeherstel aan hun voertuig.

Equipmentleverancier Maha heeft tijdens Hardenberg een mooie equipmentorder wereldkundig gemaakt.

Lexus roept een aantal modellen terug, omdat onder bepaalde omstandigheden de hoofdremcilinder kan gaan zweten. Alle eigenaren van de IS, GS en RX ontvangen binnenkort persoonlijk bericht van Lexus. De

De ANWB Wegenwacht heeft voor een modern speciaal aangepaste Volkswagen Caddy 1.9 TDI 105 pk als nieuwe bedrijfsauto gekozen. Voor het eind van dit jaar zullen er 50 Caddy's aan

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties