Zeven maanden voor aanvang van Rematec 2011 heeft organisator Amsterdam RAI al meer vierkante meter standruimte verkocht dan bij de edities van 2009 en 2007. Branchegiganten Caterpillar en Valeo, maar ook Arvinmeritor, Autoenterprises, Bosch, BU Drive, Remy, TRW, Wabco, WAI en ZF nemen deel.

Seat heeft in een online onderzoek zowel mannen als vrouwen autogerelateerd uitgedaagd te laten zien hoe goed hun kennis is over het andere geslacht. De mannen werden de winnaar van

Na Mitsubishi heeft ook Renault gekozen voor Actia Multi-Diag. De autofabrikant is van mening dat de apparatuur interessant is voor bedrijven die naast Renault ook andere merken repareren. De Multi-Diag

De Zweedse equipmentfabrikant Hedson Technologies heeft CAP Automotive uit Schiedam benoemd als importeur voor Nederland. Zij zal de merkenlijn uitbreiden met IRT en Trisk IR-straaldrogers.

Laatste nieuws
23 mei 2025
Tom Pijnenburg wint Geerlig Riemerprijs 2025
23 mei 2025
Rematec 2025; duurzaam als leitmotiv
23 mei 2025
Alzura breidt uit met 100 procent leveringsplicht
22 mei 2025
Autoverzekering Suzuki-dealers voor 12 jaar garantie
22 mei 2025
Wico Autolakken heet voortaan Prepaire
22 mei 2025
Eurami wordt Bosch First Supplier Premium
Meest bekeken berichten
Recente reacties